Mówiąc o dobrach luksusowych, każdy ma tak naprawdę co innego na myśli.

Dla niektórych luksusem jest wyjazd na zagraniczne wakacje, a dla innych zakup kompletu dresowego od znanego projektanta, który kosztuje kilka tysięcy złotych. Są też produkty luksusowe, których cena wprowadzić może w oszołomienie.

Jakie luksusowe produkty zrobią na wrażenie absolutnie na każdym? – 3 przykłady

Ich cena budzi zdumienie. Wartość takich produktów przechodzi ludzkie pojęcie. O czym jest dokładnie mowa? Oto lista przykładowych, luksusowych produktów:

  1. zegarek Graff Fascination – jeden z 3 najdroższych zegarków na świecie wg portalu bogacze.pl, jest wart ok. 40 mln dolarów. Na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że znajduje się na nim 150 karatów diamentów. Największy spośród nich waży aż 40 karatów. Cudny diament, który na dodatek nie ma żadnej skazy. Zegarek po raz pierwszy został zaprezentowany w roku 2015, podczas targów w Bazylei.
  2. torebka marki Hermes model Kylle – zaliczana w chwili obecnej do kultowych propozycji, której wartość osiąga 2 miliony dolarów. Ciekawostką jest to, że jest to torebka, która została zaprojektowana w 1935 roku. Z roku na rok zyskuje ona na swojej wartości. Swoją nazwę zawdzięcza Grace Kelly, niesamowitej aktorce, która została księżną Monako.
  3. Ferrari 250 GTO  – historyczny pojazd, którego wartość przekroczyła 52 miliony dolarów. Anonimowy kupiec zakupił ten pojazd od kolekcjonera Paula Pappalardo. Na uwagę zasługuje to, że do czynienia ma się z pojazdem, który pochodzi z roku 1963. Charakterystyczne, czerwone auto, pomimo swojego wieku, nadal jest w stanie pokazać co potrafi zrobić na trasie.

Jak więc widać, do czynienia ma się z naprawdę wartościowymi rzeczami luksusowymi.