Przez bardzo dużą część ostatniego dziesięciolecia triumfy święciły rurki oraz spodnie w typie slim fit. Są one bardzo wygodne i stanowią doskonałą, bo bardzo prostą, podstawę do stylizacji.

Niestety bezpieczne czasy w modzie się skończyły. Jakie spodnie noszą teraz kobiety na polskich ulicach? Zobaczmy!

Spodnie wide leg – czyli wielki powrót dzwonów

Nadające rytm rozwoju ulicznego stylu najmłodsze pokolenia zaczęły bardzo odważnie czerpać z trendów lat dziewięćdziesiątych. Właśnie dzięki temu wielki powrót na salony i na półki sieciówek odzieżowych zaliczają one – szerokie dzwony. Można je ciekawie połączyć z butami na podwyższeniu.

Jest to rada szczególnie dla osób niższych. Takie spodnie bronią się tym, że mogą naprawdę dobrze wyglądać na każdej sylwetce. Jedynie osoby, które uważają swoje uda za może zbyt mocno zbudowane, mogą odpuścić sobie ich zakup.

Spodnie dla matki i dla córki – mom jeans

Mom jeans to spodnie, które dopasowanie leżą w talii, podkreślając ją dodatkowo, ale charakteryzują się dość szeroką, nieprzylegającą nogawką. Serwis https://www.alestyl.pl/ dodaje, że są to efektowne spodnie w zestawieniach na co dzień. Świetnie sprawdzą się osobom, chcącym zamaskować pewne niedoskonałości, szczególnie w okolicy brzucha.

Spodnie ściągnięte z brata – boyfriend jeans

Szeroko znane „boyfriendy” to spodnie dla kobiet, które jednak szyte są podobnie do jeansów męskich. Można je spotkać w wielu odcieniach od najjaśniejszych do ciemnego jeansy. Dobrze wyglądają też z przetarciami, a nawet dziurami. Polecane są szczególnie kobietom o długich, szczupłych i zgrabnych nogach. To dlatego, że potrafią wizualnie dodawać centymetrów.